Rozwiązania audiokonferencyjne

Rozwiązania audiokonferencyjne2020-07-28T10:21:06+00:00

Rozwiązania audiokonferencyjne

Głównym zadaniem inżynierów Poly® jest stworzenie rozwiązań które sprawią, że użytkownicy poczują się tak, jak gdyby przebywali wspólnie w tym samym pomieszczeniu. Wśród rozwiązań audiokonferencyjnych należy wymienić dwie główne grupy telefonów: desktopowe oraz konferencyjne. Wszystkie urządzenia mają za zadanie być przyjazne dla użytkownika dzięki łatwym interfejsom oraz zapewniać możliwość najwyższej jakości komunikację. Zaawansowana technologia audio sprawia, że inteligentne telefony automatycznie dostosowują się do różnych środowisk, w których są wykorzystywane. Dzięki temu uczestnicy spotkania wszystko słyszą i są słyszani, nawet jeśli w danym momencie mówi kilka osób. To pozwala na usprawnienie komunikacji i zwiększenie wydajności pracy. Nie ominie Cię żadne słowo ani żadna okazja.

Polycom® VVX® 101

Polycom® VVX® 101

Polycom® VVX® 101 to telefon SIP z jedną linią przeznaczony do użytku w domowym biurze lub wspólnej przestrzeni, który oferuje jakość dźwięku klasy korporacyjnej.
.
.

Polycom® VVX® 201

Polycom® VVX® 201

Polycom® VVX® 201 to telefon SIP z obsługą dwóch linii stworzony z myślą o małych firmach i organizacjach średniej wielkości. Korzysta z technologii Polycom® HD Voice™ i całej gamy funkcji klasy biznesowej.
.

Polycom® VVX® 3xx

Polycom® VVX® 3xx

Telefony z serii Polycom® VVX® 3xx to 6-liniowe, podstawowe telefony Business Media; przeznaczone dla współczesnych pracowników na otwartej przestrzeni do pracy, które obsługują od małej do średniej ilości połączeń i potrzebują krystalicznie czystej jakości głosu.

Polycom® VVX® 4xx

Polycom® VVX® 4xx

Seria Polycom® VVX® 4xx to biznesowe telefony multimedialne klasy średniej z obsługą 12 linii i kolorowym wyświetlaczem stworzone z myślą o pracownikach biur i sekretariatów, których praca wymaga idealnej jakości głosu.
.

Polycom® VVX® 5xx

Polycom® VVX® 5xx

Biznesowe telefony multimedialne Polycom® VVX® serii 5xx zaprojektowano z myślą o zapracowanych menedżerach i pracownikach umysłowych. To wielozadaniowe, intuicyjne w obsłudze telefony biurowe, doskonale przystosowane do częstych zmian planu pracy.

Polycom® VVX® 6xx

Polycom® VVX® 6xx

Biznesowe telefony multimedialne Polycom® VVX® 6xx to urządzenia klasy premium pozwalające kierownikom i dyrektorom pracować z najwyższą wydajnością.
.
.

Polycom® VVX® D60

Polycom® VVX® D60

Bezprzewodowe słuchawki Polycom VVX® D60 uzupełniają portfolio produktów — biznesowych telefonów multimedialnych Polycom® VVX®, oferując komfort rozwiązania bezprzewodowego jako proste urządzenie dodatkowe o tych samych funkcjach SIP co biznesowe telefony multimedialne Polycom® VVX®.

Polycom Trio™ 8800

Polycom Trio™ 8800

Polycom Trio™ 8800 to nowoczesny telefon konferencyjny. Łącząc legendarną jakość głosu z dodatkowymi możliwościami osobistego udostępniania treści i wideokonferencji klasy biznes, Trio może być elastycznie wdrażane w dowolnym miejscu, od najmniejszych sal spotkań po największe sale konferencyjne.

Polycom Trio™ 8500

Polycom Trio™ 8500

Polycom Trio™ 8500 łącząc legendarną jakość dźwięku Polycom® i współczesny intuicyjny interfejs, sprawia że połączenia konferencyjne są łatwiejsze niż kiedykolwiek. Polycom Trio™ 8500  oferuje najszerszą interoperacyjność, oraz swobodę wdrażania na wszystkich wiodących platformach głosowych na rynku.

Polycom® SoundStation® IP 7000

Polycom® SoundStation® IP 7000

Zaawansowany telefon konferencyjny IP oferujący wyraźne odtwarzanie głosu w jakości HD oraz integrację z rozwiązaniami wideo firmy Polycom®.

Polycom® SoundStation® IP 5000

Polycom® SoundStation® IP 5000

Zaawansowany telefon konferencyjny IP z najwyższą jakością dźwięku dzięki technologii Polycom® HD Voice™ przeznaczony dla małych pokoi konferencyjnych.

Polycom® SoundStation® Duo

Polycom® SoundStation® Duo

Niezależnie od tego, czy w swoich salach konferencyjnych nadal korzystasz z linii analogowych, czy też cieszysz się już zaletami telefonii Voice over IP (VoIP) – telefon Polycom® SoundStation® Duo zapewni Ci wyjątkową elastyczność wdrażania w przypadku małych i średnich pomieszczeń.

Polycom®
SoundStation® 2

Polycom® SoundStation® 2

Standardowe urządzenie przeznaczone do obsługi konferencji głosowych w małych i średnich salach konferencyjnych

Polycom® VoxBox™

Polycom® VoxBox™

Zestaw głośnomówiący z legendarną jakością audio dzięki technologii Polycom® HD Voice™ oraz Polycom® NoiseBlock™. Ponadto urządzenie wyróżnia odporność na kurz i zachlapania. Idealny dla indywidualnych stanowisk pracy oraz huddle room.
.
.
.
.
.

Gdzie kupić


Netix

Warszawa
Paweł Piekarczyk

Skontaktuj się

VisionCube

Kraków
Marcin Derecki

Skontaktuj się

Voiceplanet.pl

Katowice
Krzysztof Bratek

Skontaktuj się