Nowe zestawy wideokonferencyjne Polycom

Do oferty Polycom zostały wprowadzone nowe zestawy wideokonferencyjne oparte o urządzenia Trio. Trio VisualPro Collaboration Kit pozwalają na doposażenie doskonale znanych urządzeń Trio w szeroką gamę komponentów audio i wideo. Dzięki temu Trio może stać się centralną częścią sali konferencyjnej praktycznie o dowolnej wielkości i funkcji.

Polycom Trio VisualPro

Moduł VisualPro, stworzony na bazie terminali Group Series, daje możliwość podłączenia do zestawu z Trio elementów takich, jak:
– systemy automatycznego kadrowania grupy i śledzenia mówcy EagleEye Producer oraz Director II,
– mikrofony sufitowe,
– system bezprzewodowej prezentacji treści i tablicy interaktywnej Polycom Pano,
– dwa monitory dla niezależnego wyświetlania wideo oraz treści (możliwość wysłania treści za pomocą HDMI, w tym do spotkania Skype for Business),
– kamery EagleEye (12x, 4x, Acoustic).

Głównym elementem systemu pozostaje Trio (do wyboru modele 8800 lub 8500), dzięki czemu mamy możliwość nadal korzystać z jego wielu zalet, w tym hybrydowej, jednoczesnej rejestracji do kilku platform wideo- i audiokonferencyjnych, dotykowego ekranu do sterowania całym zestawem (eliminuje to potrzebę posiadania pilota), a także funkcji zestawu głośnomówiącego (Bluetooth oraz USB) dla smartfona lub laptopa.

W sprzedaży nadal są dostępne dotchczasowe zestawy Trio Collaboration Kit, oparte o moduł Visual+ i kamery USB: EagleEye Mini i EagleEye IV USB 12x.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów technicznych i handlowych. Informacji na temat nowego rozwiązania udzielą także certyfikowani partnerzy Polycom i Veracomp, których można znaleźć tutaj.

2020-05-21T11:49:09+00:00